Допомога постраждалим бійцям АТО

Добавлено: 13.09.2016 Переглянуто: 1600

9 вересня відбулась співпраця між особовим складом первинної військово-професійної підготовки і благодійним фондом «ОВЕС» у зборі необхідного матеріалу, щоб допомогти постраждалим бійцям АТО. Курсанти, офіцери та викладачі з радістю долучились до акції. Щоденно поповнювались спеціальні контейнери збору кришечок для наших героїв, які віддавши здоров’я заради батьківщини і спокою свого народу, наразі потребують протезування-якісного та сучасного.

Тож допоможемо мужнім воїнам, які за цю землю постраждали, повернулись до повноцінного життя!

Адже, аби бути благодійником, не потрібно віддавати останнє чи робити щось надзвичайне. Просто годі викидати гроші у сміття!