Перевірка рівня фізичної підготовки постійного складу інституту

Добавлено: 19.09.2016 Переглянуто: 2634

19 вересня 2016 року відділом фізичної підготовки управління бойової підготовки Головного управління підготовки Збройних Сил України була планова перевірка рівня фізичної підготовки постійного складу офіцерів, під час якої було перевірено нормативи: біг на 100, 1000,2000 або 3000 метрів та підтягування на перекладині, залежно від вікової групи військовослужбовців.

Як зазначив старший офіцер відділу фізичної підготовки управління бойової підготовки Головного управління підготовки Збройних Сил України полковник Руслан Голь, захід проведено в рамках планової перевірки рівня фізичної підготовленості військовослужбовців Збройних Сил України та відмітив добрі фізичні навички та наполегливість особового складу інституту.