Покладання квітів курсантами Військового коледжу сержантського складу інституту

Добавлено: 23.09.2016 Переглянуто: 1932

23 вересня 2016 року з нагоди 73-ї річниці вигнання нацистів з міста Полтави та Дня міста проводилось покладання вінків і квітів до Вічного вогню на Меморіали Солдацької Слави, пам’ятника генерал-лейтенанта Зигіна О.І., пам’ятника Героям авіаторам та Братської могили в парку «Гришкин ліс».

На даний захід був запрошений Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. Курсанти коледжу покладали вінки та гірлянди, несли почесну варту біля прапорів і поховань.