Навчальні заняття з вогневої підготовки з особовим складом військового коледжу інституту

Добавлено: 21.10.2016 Переглянуто: 1722

19 жовтня 2016 року з 09.00. до 18.00. на військовому стрільбищі проводились навчальні заняття з вогневої підготовки з курсантами першого, другого, третього курсу та постійним складом коледжу. Курсанти навчальних груп здійснити марш в пішому порядку в складі колони за встановленим маршрутом з містечка № 20 на військове стрільбище н.п. Вакуленці.

З особовим складом коледжу проводились заняття з вогневої підготовки (навчальна вправа 1-а "Метання оборонної навчально-імітаційної ручної гранати з місця з окопу", 2 вправа початкових стрільб) та тактичної медицини.

В кращу сторону відмічені курсанти: Борісов О.С., Шкурко С.Г., Доманський Є.О.