День пам’яті жертв Голодоморів

Добавлено: 27.11.2016 Переглянуто: 1050

Кожен народ має свої традиції, історію, пам’ять. Минуло багато років від часу страшної трагедії Голодомору 1932-1933 років. Ця тема не може бути байдужою для кожного з нас.Кажуть, що час лікує душевні рани. Але рану в серці України, пов’язану з Голодомором 1932-1933 років, загоїти неможливо. Вона завжди нагадуватиме про те, як у людей відбирали хліб, забирали все, чим можна було підтримувати життя.

На виконання Указу Президента України від 29 жовтня 2014 року № 830/2014 “Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв Голодоморів” та з метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації згідно палану відділу з морально-психологічного забезпечення 27 листопада 2016 року відвідали Меморіальний знак «Свічка пам'яті» в Києві та побували в Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору».

День па́м'яті жертв голодомо́рів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.