Змагання зі спортивного орієнтування

Добавлено: 26.05.2019 Переглянуто: 1323

З 23 по 26 травня у м. Харків на базі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба проходив чемпіонат Збройних сил України серед вищих військових навчальних закладів зі спортивного орієнтування, на якому наш Військовий інститут представляла команда у складі:

мол .сержант Солодовник Дмитро;

ст.солдат Ященко Володимир;

солдат Юрок Богдан;

солдат Пайола Андрій.

У підсумку змагань в окремому виді «Естафета» стала бронзовим призером та та була нагороджена кубком та грамотою Начальника Генерального штабу, посівши в загальному заліку почесне 4-те місце !!!