У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут підбито підсумки сезонного технічного обслуговування

Добавлено: 30.04.2020 Переглянуто: 1147

30 квітня Тимчасово виконуючий обов’язки начальника інституту генерал-майор ОСТАПЧУК В.М перевірив якість виконання робіт сезонного обслуговування техніки та озброєння, підготовку об’єктів парку до експлуатації у весняно-літній період.

Впродовж одного місяця, протягом якого тривали регламентні роботи, військовослужбовці роти матеріально-технічного забезпечення батальйону забезпечення навчального процесу інституту виконали весь перелік необхідних робіт, передбачений плануючими документами.

Після завершення усіх заходів сезонного технічного обслуговування якість проведених робіт перевірила спеціалізована комісія, що встановила належне виконання поставлених завдань. Відповідні службові особи перевірили стан техніки, провели обслуговування машин, привели до статутного порядку територію парку та службові приміщення.