Підвищуємо педагогічну майстерність: до ВІТІ завітав професор Національної академії педагогічних наук України імені І.Зязюна

Добавлено: 07.10.2023 Переглянуто: 394

06 жовтня 2023 року до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з гостьовою лекцією завітав доктор педагогічних наук, професор, головний співробітник відділу теорії та практики педагогічної освіти Національної академії педагогічних наук України імені Івана Андрійовича Зязюна, Олександр Лавріненко.

Пан Олександр ознайомив слухачів курсу підвищення кваліфікації з питань методичної майстерності із механізмами творчої самореалізації в професійній діяльності та шляхами професійного самовдосконалення, а також провів майстер-клас з питань вирішення проблемних педагогічних ситуацій та пошуку шляхів педагогічно доцільних і ефективних способів впливу, здатності швидко оцінювати ситуацію і знаходити оптимальне рішення.

Слухачі лекції отримали корисну, актуальну інформацію та неабиякий досвід особливостей педагогічної взаємодії з аудиторією.

Керівництво Військового інституту висловлює щиру вдячність Лавриненку Олександру Андрійовичу за якісне, змістовне проведення заняття та цінний внесок у підготовку науково-педагогічного складу інституту.