Курсанти інституту взяли участь у спортивно-оздоровчому святi «День здоров'я»

Добавлено: 25.09.2018 Переглянуто: 1005

Парк Муромець - це простір між лівим і правим берегами Дніпра, включаючи русла його приток Десьонки та Десни, вже довгі роки залишається одним з найпопулярніших місць відпочинку у тих, хто вважає за краще проводити час на природі.

22 вересня у столичному парку "Муромець" курсанти інституту взяли участь у спортивно-оздоровчому святi "День здоров'я".

Захiд проводиться щорiчно з метою згуртування новопринятих учнiв та курсантiв, налагодження дружнiх стосункiв та зближення всiх учасникiв освiтнього процесу. В програмi свята були, як завжди,  веселi змагання, запальнi конкурси, сонячнi ванни, чисте повiтря, гарний настрiй та смачна "польова" каша.

Команда інституту отримала кубок за перше місце у змаганнях з перетягування канату та грамоту за третє місце у змаганнях зі стрибкової естафети.

В особистій першості відзначився курсант Андрій Клименко, який зайняв перше місце у вправах із гирями.

Друге та третє місце в особистій першості в змаганнях з підтягування зайняли Олександр Ключник та Володимир Степанюк.

Команда інституту отримала багато позитивних емоцій та нових друзів.