До Дня пам'яті жертв голодомору 1932-1933 рр.

Добавлено: 22.11.2018 Переглянуто: 1106

У бібліотеці Військового коледжу сержантського складу ВІТІ ім. Героїв Крут 22 листопада 2018 року для курсантів 1 курсу проведений захід "Діалог "Нам пам'ять серця не дає покою", присвячений Дню пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років.

Захід проходив з метою поглиблення знань присутніх щодо трагічної події років голодомору в Україні, його наслідків для українського народу та виховання поваги, співчуття до історичного минулого.

Під час діалогу з курсантами завідувачем бібліотеки працівником ЗСУ Волковою О.О. було розглянуто важливі факти голодомору, питання стосовно його причини, визнання його геноцидом, "Закон про п'ять колосків".. Продемонстровано відеофільм "Голодомор 32-33 років в Україні".

Окрім того, курсантами була оглянута тематична виставка творів, статей українських поетів і прозаїків, перших літописців про Голодомор.