Збірна команда ВІТІ імені Героїв Крут прийняла участь у Чемпіонаті Повітряних сил ЗС України з бігу на 6 км зі стрільбою

Добавлено: 21.04.2019 Переглянуто: 929

В четвер, 18 квітня, збірна команда нашого інституту в рамках підготовки до чемпіонату Збройних Сил України з військового п’ятиборства прийняла участь у чемпіонаті Повітряних сил ЗС України з бігу на 6 км зі стрільбою. Змагання проходили на спортивній базі одній з військових частин Повітряного командування «Центр», що дислокується на Київщині

Загалом в змаганнях прийняли участь 20 команд. Також з метою підготовки і реальної оцінки можливостей команди, приймала участь і була основним із суперників, команда Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Дистанція змагань пролягала по пересіченій місцевості (асфальт, грунт, пісок). Учасникам змагань потрібно було пробігти кілометр та провести стрільбу стоячи в мішень (на влучення, п’ять пострілів), потім біг на два кілометри - стрільба з коліна (на влучення, п’ять пострілів), знову біг на два кілометри – стрільба лежачи (на влучення, п’ять пострілів), і фініш один кілометр. Одним з учасників команди обов’язково мала бути дівчина.

Дві команди нашого інституту, які приймали участь в змаганнях зайняли друге і п’яте місце в загальному підсумку змагань.

Після змагань, наші спортсмени мали можливість побувати у військових частинах Збройних Сил України та познайомитися з сучасними та модернізованими зразками озброєння та військової техніки Повітряних сил Збройних Сил України.