Демонстрація наукових розробок курсантів та науковців інституту у виставці сучасного телекомунікаційного обладнання

Добавлено: 21.06.2019 Переглянуто: 1130

20 червня 2019 року під час проведення збору з командирами бригад (полків) та їх заступниками, начальниками родів військ і служб бригад (полків) видів (родів) Збройних Сил України на фондах військової частини А0415 було проведено виставку сучасного телекомунікаційного обладнання та засобів зв’язку. Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут була проведена демонстрація напрацювань воєнно-наукових товариств курсантів кафедр інституту та презентація програмного комплексу Наукового центру зв’язку та інформатизації, а саме:

кафедра радіозвʼязку представила стенди – цифрова система внутрішнього зв’язку інтерком RF-7800I-CU100 та цифрова система внутрішнього зв’язку Aselsan 6680. Презентацію проводили старший солдат Березанський Д. та курсант Якименко Ю. під керівництвом викладачів кафедри майора Цімури Ю. та майора Колодійчука Л.;

кафедра транспортних мереж представила порядок зварювання оптичного волокна. Презентацію проводили курсант Шевченко Е. та курсант Малиш Є.;

кафедра спеціальних засобів зв’язку та радіотехнічних засобів представила безпілотний авіаційний комплекс „Ретранслятор”. Презентацію проводили викладачі кафедри підполковник Восколович О. та майор Колтовсков Д.;

науковий центр зв’язку та інформатизації представив програмний комплекс (макет автоматизованого робочого місця) інформаційно-аналітичної системи підтримки прийняття рішень з організації зв’язку в стратегічній та оперативній ланках управління ЗСУ „Ресурс-С”. Презентацію проводив начальник науково-дослідного відділу наукового центру майор Драглюк О.

Під час заходу учасники виставки високо оцінили результати розробок та винаходів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.