Герої не вмирають!

Добавлено: 21.08.2019 Переглянуто: 881

Сьогодні 21 серпня особовий склад Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут вшанував пам'ять загиблого випускника нашого вишу капітана (посмертно) Лимаря Сергія Вікторовича, який загинув під час виконання бойового завдання, внаслідок артилерійського обстрілу бойової позиції підрозділу поблизу с. Старогнатівка Донецької області.

Указом Президента України № 817/2014 від 21 жовтня 2014 року, "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Вічна пам'ять героям!