Науково-практичний семінар «Електромагнітні хвилі як вияв фундаментального виду руху матерії»

Добавлено: 28.11.2019 Переглянуто: 852

28 листопада 2019 року на кафедрі № 4 Математики та фізики проведений семінар на тему: «Електромагнітні хвилі як вияв фундаментального виду руху матерії».

Під час семінару відбулося обговорення проблемних наукових питань фізики світоглядного і прикладного характеру:

1. Електромагнітні хвилі як вияв фундаментального виду руху матерії.

2. Проблемні питання фізики як засіб активізації навчальної діяльності курсантів.

З доповіддю виступив: прац. ЗСУ д.пед.н., проф. Сусь Б.А.

За підсумками роботи науково-практичного семінару сформульовані проблемні питання та шляхи їх вирішення:

1. Квантова фізика – викладання питань, які не мають однозначного розв’язку.

2. Проблема трактування принципу корпускулярно-хвильового дуалізму.

3. Пояснення електромагнітні хвилі як вияв фундаментального виду руху матерії.

4. Стимулювання курсантів до вивчення та опрацьовування літератури, яка висвітлює проблемні питання.

5. Заохочення курсантів до наукового дослідження проблемних питань, шляхом підготовки доповідей на семінари та участі в науково-практичних конференціях.