Команда ВІТІ успішно виступила на Чемпіонаті Збройних Сил України з боксу

Добавлено: 02.12.2019 Переглянуто: 1250

У період з 26 по 29 листопада 2019 р. у місті Львів на базі Національної академії Сухопутних військ Збройних сил України був проведений чемпіонат з боксу серед військових частин, вищих військових навчальних закладів Збройних сил України. Варто зазначити, що це масштабне спортивне дійство проводиться вперше за понад десять років, а участь у ньому взяли понад сто учасників, серед яких майстер спорту міжнародного класу, понад 10 майстрів та 38 кандидатів у майстри спорту України.

В цьому чемпіонаті приймали участь курсанти Військового інституту телекомунікації та інформатизації ім. героїв Крут, де в запеклій боротьбі здобули три бронзових нагороди, а саме:

Іващук Денис (38 курс) у ваговій категорії до 52 кг;

Бруслевський Володимир (17 курс) у ваговій категорії до 63 кг;

Гаврилов Олександр (38 курс) у ваговій категорії до 81 кг;

Привітаємо наших курсантів, так тримати!