Польові заняття з офіцерами за призовом

Добавлено: 17.01.2020 Переглянуто: 858

В період з 14 по 17 січня 2020 з офіцерським складом за призовом, які проходять курси перепідготовки та підвищення кваліфікації проводились комплексні заняття з загальновійськової підготовки.

В ході занять офіцери отримали практичні навички, які основані на досвіді бойових дій підрозділів Збройних Сил України набутого під час виконання бойових завдань в районах проведення Операції об'єднаних сил, з метою формування у них високих морально-психологічних, військово-професійних та лідерських якостей для подальшого виконання військового обов’язку за призначенням та є підготовчим заходом перед комплексним випускним екзаменом.