На кафедрах інституту завершились курси підвищення кваліфікації

Добавлено: 31.01.2020 Переглянуто: 998

В інституті завершилися курси підвищення кваліфікації офіцерів командної ланки з’єднань, військових частин і підрозділів зв’язку та курси підвищення кваліфікації офіцерів з питань розвитку та забезпечення функціонування телекомунікаційних мереж.

Вони проводилися з офіцерами, які призначені (зараховані до резерву кандидатів для просування по службі) на посади командирів рот (начальників центрів) зв’язку, заступників командирів батальйонів зв’язку (польових вузлів зв’язку), офіцерів з експлуатації інформаційних систем та телекомунікаційних мереж з метою забезпечення якісної експлуатації новітніх засобів зв’язку.

Курси пройшли 37 військовослужбовців, які по закінченню курсів отримали свідоцтва.