День відкритих дверей онлайн: Спеціальність 125 Кібербезпека

Добавлено: 31.10.2020 Переглянуто: 2267

31 жовтня 2020 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся черговий День відкритих дверей - online. Тематика цього тижня: Спеціальність 125 Кібербезпека

У Прямому ефірі на нашій офіційній Instagram - сторінці відбулась зустріч постійни ведучіх Прямих ефірів - Заступника начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексія СІЛКО та курсантки Анастасії РУДНІЦЬКОЇ та представників кафедри "ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ ТА КІБЕРЗАХИСТУ" - начальника кафедри полковника Владислава ЧЕВАРДІНА та майбутніх випускників Олексія ПРИЙМИ та Дмитра ШТОБЗИ.

Під час ефіру представники випускної кафедри про тонкощі навчання за даною спеціальністю та відповіли на глядацькі запитання, яких було чимало.

Переглянути запис Прямого ефіру ви можете за посиланням:

Онлайн трансляція (від 31.10.2020)

Залишайтесь вдома - зустрінемось online!

Хочемо нагадати нашим глядачам, що наша чергова online-зустріч відбудеться 07 листопада о 10.00 на офіційних сторінках інституту у Facebook та Instagram ми познайомимо вас із спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології.

Телефони для додаткової інформації: (044) 256-22-80