Ювілейний ХХ Радіодиктант національної єдності

Добавлено: 09.11..2020 Переглянуто: 720

9 листопада 2020 року в День української писемності та мови тисячі українців по всьому світу беруть участь у флешмобі, приєднуються до цієї події представники найрізноманітніших професій, а також відомі спортсмени, актори, бізнесмени та політики. Активними учасниками цього дійства стали викладачі кафедри військово-гуманітарних дисциплін та курсанти Військового інституту телекомунакацій та інформатизації імені Героїв Крут і Військового коледжу сержантського складу ВІТІ.

ХХ Радіодиктант національної єдності

Текст для ювілейного Радіодиктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович. Автор вважає, що написати Радіодиктант національної єдності варто всім українцям, адже це «філологічна математика, завдяки якій можна перевірити свою «філологічну притомність».

«Філологічна притомність» і цьогоріч об’єднала курсантів ВІТІ з усією національно – патріотичною спільнотою світу.

Плекаймо в собі українців!