На старті нового навчального року – у ВІТІ розпочато навчально-методичний збір керівного складу та науково-педагогічних працівників

Добавлено: 30.08.2021 Переглянуто: 633

30 серпня у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочато навчально-методичний збір керівного складу та науково-педагогічних працівників.

Основними задачами збору є аналіз підсумків освітнього процесу 2020-2021 навчального року, визначення основних завдань керівного складу та науково-педагогічних працівників інституту на новий навчальний рік, визначення єдиних поглядів та підходів у підготовці військових фахівців, а також проведення лекцій та інструкторсько-методичних занять з науково-педагогічними працівниками інституту.

На початку заходів збору, ТВО начальника інституту полковником Віталієм Тарасовим було підбито підсумки освітньої діяльності інституту в 2020-2021 навчальному році та визначено основні завдання особового складу інституту в 2021-2022 навчальному році щодо покращення організації освітнього процесу.

Під час першого дня зборів щодо результатів прийому абітурієнтів на навчання у 2021 році та завдань з військово-професійної орієнтації молоді та прийому до інституту у 2022 році доповідав заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко.

Також, під час першого дня навчально – методичного збору було розглянуто питання впровадження мовної підготовки в інституті, кібергігієни у Збройних Силах України, а також програмного забезпечення електронної бібліотеки ВІТІ.