Викладачі ВІТІ взяли участь у семінарі з підвищення кваліфікації викладачів англійської мови

Добавлено: 04.05.2023 Переглянуто: 367

Викладачі кафедри іноземних мов Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут взяли участь у семінарі з підвищення кваліфікації викладачів англійської мови, який проходив у м. Шумен, Болгарія.

Тримаючи курс на тісну співпрацю з НАТО, Збройні Сили України крок за кроком опановують англійську мову, яка є універсальним засобом спілкування військовослужбовців країн–членів НАТО та країн-партнерів, однією з яких є Україна.

Метою участі в заході стали ознайомлення досвідчених викладачів англійської мови з ефективними методами та прийомами навчання іноземним мовам курсантів та слухачів; визначення шляхів, щодо удосконалення мовної підготовки курсантів та тестування військовослужбовців у Збройних Силах України.

Під час візиту викладачами було розглянуто низку релевантних питань, таких як:

- вимоги STANAG до освітніх рівнів, мовна вправність та навички;

- викладацькі настанови та моніторинг роботи в аудиторії;

- найбільш популярні методи навчання іноземної мови, їх переваги та недоліки.