12 грудня - День Сухопутних військ Збройних сил України

Добавлено: 12.12.2023 Переглянуто: 219

Вітаємо побратимів з нагоди професійного свята - Дня Сухопутних військ Збройних сил України. Шановні воїни Сухопутних військ! Ви - представники одного з найзначиміших підрозділів нашої великої військової родини., ви - моноліт війська. Підрозділи Сухопутних військ відіграють вирішальну роль у забезпечені обороноздатності нашої держави та відсічі збройної агресії рф.

Ваша мужність, самовідданість та готовність долати будь-які труднощі є витоком національної гордості. Високий рівень підготовки військовослужбовців Сухопутних військ дає змогу з честю виконувати покладені на них завдання.

Бажаємо вам невичерпної енергії, міцного здоров'я та невтомної відданості своєму рідному народу. Хай кожен день буде наповнений тільки перемогами, а ваша дорога буде освітлена сонцем слави.

Слава Україні! Героям слава!

Зі святом!