Привітання начальника Військового інституту з Новим - 2024 роком

Добавлено: 01.01.2024 Переглянуто: 1304

Шановні побратими та посестри!

Щиро вітаю вас та ваші родини з прийдешнім Новим Роком!

Рік, що минає став випробуванням для нашого величезного військового колективу, і я вражений відданістю та професіоналізмом кожного представника Військового інституту.

Новий Рік – це завжди нові початки та можливості. Нехай наша неймовірна спільнота продовжує розвиватися, долати виклики та сприяти зміцненню національної безпеки.

Разом ми сила, яка надає непохитність нашій країні.

Бажаю вам в Новому році стабільності, сил для подолання труднощів і, звісно ж, міцного здоров'я.

Нехай 2024 рік буде не лише періодом нових досягнень та звершень, а й стане ПЕРЕМОЖНИМ для всього українського народу!

Разом ми зробимо нашу країну кращою та найголовніше - вільною.

З повагою,

начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

генерал-майор Віктор Остапчук