22 січня - День соборності України

Добавлено: 22.01.2024 Переглянуто: 1142

Щорічно 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, в Україні відзначають День соборності. Свято офіційно встановлене у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави.

Цей день символізує силу нації, її готовність працювати разом для досягнення спільних цілей. Спираючись на традиції, велич і внутрішню силу нашого народу, ми долаємо випробування та йдемо вперед, будуючи майбутнє разом не зважаючи на ворожий тиск.

Сьогодні час пам'яті, час вшанування тих, хто вніс вагомий вклад у створення єдиної держави. Нехай наші серця наповнюються гордістю за свою країну, а спільні зусилля допомагають нам подолати будь-які труднощі.