Пам'ятаємо - перемагаємо: у ВІТІ відбулись заходи з нагоди вшанування пам’яті полковника Ігоря Павлова

Добавлено: 09.02.2024 Переглянуто: 1232

9 лютого 2024 року - 9-та річниця від дня загибелі начальника кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету захисту інформації (суч.: факультет бойового застосування систем управління та зв’язку) Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут кандидата технічних наук, полковника Павлова Ігоря Миколайовича.

Традиційно, ранком трагічної дати, військовослужбовці та працівники Військового інституту вшанували пам'ять Ігоря Миколайовича хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу та пам'ятної дошки, присвячених герою.

Захід відбувався під головуванням начальника Військового інституту генерал-майора Віктора Остапчука. На заході була присутня почесна гостя - донька загиблого офіцер Збройних Сил України пані Альона.

Відданість службі та вищим ідеалам розвитку військової справи полковника Павлова залишаються невмирущою частиною історії інституту та великого військового братства зв'язківців.

Пам'ятаємо - перемагаємо!

Довідково: полковник Ігор Миколайович Павлов героїчно загинув 9 лютого 2015 року в селищі Логвинове, що неподалік Дебальцевого, під час виконання бойового завдання із забезпечення зв’язку частин і підрозділів сектора «С»