19 лютого - День державного герба України

Добавлено: 19.02.2024 Переглянуто: 704

Символ могутності та незалежності - наш Тризуб. Державний герб України є важливим національним символом. Щорічно, 19 лютого, відзначається День державного герба. Ця знаменна для країни дата не лише підкреслює національну гідність, але також має велике значення для Збройних Сил та інших військових формувань України.

В часи повномасштабного вторгнення, українці, як ніколи, посили для себе та світу цінність державних символів та їхнє значення. Нині Україна продовжує розвивати свою національну ідентичність через символіку герба та інших національних атрибутів. Цей процес є надзвичайно важливим для зміцнення єдності країни та підтримки важливих цінностей, серед яких відданість свободі та справедливості.

Сьогодні День Державного герба - день вшанування ідентичності, гідності та сили українського народу.

Все буде Україна!