У ВІТІ відбулось міжнародне онлайн-тренування з кібербезпеки у форматі Capture the Flag

Добавлено: 07.03.2024 Переглянуто: 901

В рамках реалізації меморандумів про взаєморозуміння між Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та Польською Військово-морською академією імені Героїв Вестерплатте, Болгарською Військово-морською академією імені Ніколи Вапцарова та Норвезьким університетським коледжем оборони, а також відповідно до Плану використання кіберлабораторії Cybexer на 2024 рік, у Військовому інституті відбулось міжнародне онлайн-тренування з кібербезпеки у форматі Capture the Flag.

В онлайн-тренуванні взяли участь 6 команд, зокрема: представники однієї з військових частин Командування Військ зв'язку та кібербезпеки ЗСУ, команди: Харківського Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Польської Військово-морської академії імені Героїв Вестерплатте, Болгарської Військово-морської академії імені Ніколи Вапцарова, Норвезького університетського коледжу оборони.

Тренування містило дві фази та два бонусних завдання. Під час унікального тренування, учасникам учасникам були доступні 36 підказок, за використання яких вони отримували штрафні бали.

Всі без виключення завдання змагань “Work&Travel” носили практичний характер та були спрямовані на розвиток та вдосконалення знань та вмінь з аналізу мережевого трафіку та подій на кінцевих пристроях на предмет виявлення та ідентифікації кіберзагроз - прихованих каналів управління, ексфільтрації даних, обфускації та шифрування зловмисних активностей.