Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!

Добавлено: 08.03.2024 Переглянуто: 728

Безстрашні воїтельниці та водночас янголи-охоронці, невтомні берегині щасливих родин, справжні творчі майстрині, захисниці, волонтерки, викладачки, лікарки, представниці багатьох професій - всі вони неймовірні українські жінки, які щодня здійснюють неймовірний внесок в розвиток держави та світу.

Сьогодні світ відзначає Міжнародний жіночий день - День боротьби за права жінок.

Дорогі жінки, всі ви різні, але всі неймовірно особливі та прекрасні. Ваша мудрість, краса та сила духу вносять непередбачувану гармонію в навколишній світ.

.Нехай цей день принесе кожній з вас радість, а кожен ваш життєвий крок буде наповнений невичерпною енергією. Бажаємо завжди бути оточеними любов'ю та підтримкою

Дякуємо кожній! Поважаємо та пишаємось українськими жінками!

Наразі так важливо підтримувати один одного та дарувати позитивні емоції. .

Саме тому курсанти Військового інституту вирішили подарувати святковий весняний настрій та посмішки перехожим дівчатам та жінкам напередодні Міжнародного жіночого дня.