Курсанти ВІТІ пройшли стажування при Національному центрі кібербезпеки Міністерства національної оборони Литовської Республіки

Добавлено: 13.03.2024 Переглянуто: 997

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, які навчаються за спеціальністю Кібербезпека, пройшли стажування при Національному центрі кібербезпеки Міністерства національної оборони Литовської Республіки. Стажування тривало протягом лютого-березня 2024 року.

Задля вдосконалення практичних навичок, Литовську Республіку відвідали 2-є курсантів факультету бойового застосування систем управління та зв'язку.

Протягом практики представниками Національному центрі кібербезпеки Міністерства національної оборони Литовської Республіки були проведені ряд теоретичних та практичних занять щодо налаштування та розгортання систем для моніторингу та аналізу безпеки мережі з використанням відкритих платформ. Під час практики, представники Литовської Республіки відмітили високий рівень підготовки курсантів Військового інституту.

По завершенню стажування, курсанти інституту висловили наставникам слова вдячності за високий рівень підготовки, а також отримали відповідні сертифікати про успішне проходження ними стажування.