Педагогічний колектив КВЛ ім.Івана Богуна відвідали тренінги у Військовому інституті

Добавлено: 28.03.2024 Переглянуто: 726

У рамках співпраці Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та Київського військового ліцею імені Івана Богуна, викладацький склад ліцею відвідав освітні тренінги, які було проведено педагогічними працівниками ВІТІ.

Тренінги тривали три дні. Заходи проводились з метою якісної підготовки працівників до національного супротиву та підвищення обізнаності викладацького складу КВЛ у сучасних засобах зв'язку, які активно використовуються під час війни.