Відкрий світ можливостей: Військовий інститут запрошує на онлайн-екскурсії

Добавлено: 10.04.2024 Переглянуто: 625

Мрієш стати справжнім офіцером? Цікавишся сучасними спеціальностями? Бажаєш здобути перспективну освіту? Відкрий для себе світ можливостей разом із Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до екскурсій інститутом прямо не виходячи з дому!

З 12-го по 22-ге квітня факультети Військового інституту проведуть онлайн-зустрічі для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків.

Зустрічі відбуватимуться на платформі Zoom за попередньою реєстрацією.

В ході заходу абітурієнти зможуть поспілкуватись із представниками Приймальної комісії факультету, отримати дієві рекомендації щодо вступу, ознайомитись із матеріально-технічною базою, дізнатись про тонкощі навчання та поставити питання представникам курсантської ланки.

Розклад зустрічей:

12 квітня 15:00 - факультет телекомунікаційних систем;

17 квітня 15:00 - факультет інформаційних технологій;

22 квітня 15:00 - факультет бойового застосування систем управління та звʼязку.

Єдине посилання для реєстрації: : https://forms.gle/cuGsLTQUXfAFoCzo6.

Досить вагатись! Час обирати майбутнє!