Телефон Приймальної комісії: (044) 323-26-57            Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році

Чергові перемоги на інтелектуальному фронті: курсантка випускного курсу посіла І місце на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

Добавлено: 17.06.2024 Переглянуто: 224

Курсанти факультету Інформаційних технологій ВІТІ вкотре демонструють вагомі науково-прикладні здобутки на міжнародній арені.

Так, курсантка випускного курсу факультету пані Ольга посіла почесне I місце на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» (секція «Інформаційні технології в автоматизації»). Науковий керівник - доцент кафедри Комп’ютерних інформаційних технологій доктор філософії підполковник Віталій Фесьоха.

Конкурс було проведено на базі Кременчуцького Національного університету імені Михайла Остроградського під патронатом Національної комісії України у справах Юнеско.

Мета конкурсу стала інтеграція України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді.

Захист наукової роботи відбувся 06 червня 2024 року на підсумковій науково-практичній онлайн-конференції, на якому курсантка продемонструвала не лише аналітично-дослідницькі компетентності, а й високий рівень володіння англійською мовою. Співорганізаторами Конкурсу були численні закордонні навчальні заклади, зокрема: Абертейський університет (Шотландія); Університет Матея Бела (Словаччина); Університет Едуконс (Сербія); Інститут нових технологій та бізнесу (Чехія); Вища школа європейських і регіональних досліджень (Чехія); Євразійський університет імені Л.Н. Гумільова (Казахстан); Карагандинський Державний Індустріальний Університет (Казахстан); Казахський Національний дослідницький технічний університета ім. Шатпаєва; Вища школа менеджменту інформаційних систем (ISMA) (Латвія); Алітус Коледж Університет прикладних наук (Литва); Люблінська політехніка (Польща); Вроцлавський економічний університет (Польща).

Захист наукової роботи пройшов на підсумковій науково-практичній онлайн-конференції, на якому курсантка продемонструвала не лише аналітично-дослідницькі компетентності, а й високий рівень володіння англійською мовою.

Щиро вітаємо Ольгу з перемогою, бажаємо їй нових, не менш яскравих звершень! Пишаємось!