Телефон Приймальної комісії: (044) 323-26-57            Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році

Обʼєднуємо зусилля на благо перемоги

Добавлено: 26.06.2024 Переглянуто: 38

Стримування інформаційного наступу ворога та робота на випередження - основні задачі майбутніх офіцерів - інтелектуалів. В умовах сучасної війни, де інформаційні технології відіграють ключову роль, саме вони стають першою лінією оборони проти інформаційних атак.

Колектив Військового інституту щиро дякує українській фундації "Мрія" за передачу ноутбуків для якісного забезпечення навчального процесу. Розвиток інфраструктури інституту - неоціненний внесок у навчальний процес майбутніх офіцерів, оборонців ІТ-простору. Завдяки вашій підтримці наші військовослужбовці на покращеному рівні готуються до викликів майбутнього.

Обʼєднавши зусилля, ми створюємо краще завтра для нашої країни та наших нащадків!