Воєнно-наукова робота курсантів факультету телекомунікаційних систем

Добавлено: 20.06.2018 Переглянуто: 1247

В рамках проведення секційного засідання воєнно-наукової конференції курсантів на кафедрі побудови телекомунікаційних систем факультету телекомунікаційних систем відбулося заслуховування учасників наукового гуртка кафедри під керівництвом д.т.н., полковника Кузавкова В.В.

На протязі конференції заслуховувалися теми доповідей: «Методика розробки моделі рухомого наземного безпілотного пристрою» курсант Гуляк В.В. науковий керівник пр. ЗСУ Мацаєнко А.М.; «Застосування полярної підвіски в системах супутникового зв’язку» курсант Заморока Д.С. науковий керівник полковник Кузавков В.В.; «Використання хмарних обчислень в телекомунікаційних системах» курсант Фінічук Д.Ю. науковий керівник підполковник Штаненко С.С.; «Цифрова обробка сигналів на Arduino» курсант Кутовий І.О. науковий керівник пр. ЗСУ Корольов А.П.; «Перспективи використання комунікаційних пристроїв на базі Android в сучасних телекомунікаційних системах та мережах» курсант Байбула О.О. науковий керівник майор Клімович С.О. «Дослідження характеристик сигналів з АМ, ЧМ, ФМ в середовищі програми Wolfram Mathematika» курсант Парамоненко О.О. науковий керівник майор Залужний О.В.; «Методика розрахунку цифрових фільтрів на основі Matlab» курсант Ковальчук І.О. науковий керівник підполковник Боголій та пр. ЗСУ Мотора Є.М.

Полковник Кузавков В.В. провів підсумки конференції, визначив подальші напрямки розвитку наукового гуртка кафедри та побажав курсам наукових ідей та досягнень.